Witam!

Witam Cię na moim blogu! Znajdziesz tu wiele recenzji, opisów książek, ebooków oraz audiobooków.

Od kilku lat pracuję jako redaktor jednego z czasopism, dlatego czytanie oraz tworzenie tekstów jest nie tylko moim obowiązkiem ale również hobby.

Mogłoby się wydawać, że pisanie tekstów nie jest trudnym zajęciem, jednak w rzeczywistości zajmuje mnóstwo czasu i energii. Niemniej jednak jest to przyjemne zajęcie dla osób, które się tym interesują. Wielogodzinne poszukiwanie informacji i ich weryfikacja oraz przetworzenie jej tak, by była czytelna i przyjemna w odbiorze dla czytelnika – to coś czym zajmuję się na co dzień.

Interesuje mnie głównie fantastyka oraz kryminały ale na blogu pojawią się wpisy i recenzje z różnych gatunków literackich, dzięki czemu mam nadzieję zgromadzić tu szerokie grono czytelników. Poza tym nie zabraknie tu tekstów o ebookach i audiobookach oraz komiksów czy ciekawych gier planszowych.

Ponadto postaram się, by pojawiły się tu recenzje publikacji popularnonaukowych czy stricte tematycznych, tak by każdy czytelnik znalazł tu wpisy na różne interesujące go tematy.

Zapraszam do lektury!